środa, 14 września 2016

Co zawierają zestawy upominkowe?

Wręczanie prezentów daje ogromną satysfakcję. Jeszcze większą niż gdy się prezent dostaje. Obdarowywanie innych ludzi wpływa pozytywnie na relacje interpersonalne.  Wzmacnia więzi między firmami, klientami bądź rodziną.


Upominki można wręczać z różnych okazji. W firmie taką okazją mogą być święta Bożego Narodzenia, targi, różnego rodzaju akcje promocyjne, czy również obchody rocznicy powstania firmy. Każdy powód jest dobry aby obdarować klientów prezentami. Z pewnością zostawi to pozytywny oddźwięk i przyniesie wymierne efekty w postaci nowych klientów bądź wzmocni relacje z dotychczasowymi.
Jaki powinien być prezent, aby jednocześnie był mile odebrany i dobrze zapamiętany?  Co wypada wręczyć kontrahentom? Najbardziej polecane są zestawy upominkowe, które można kupić w sklepach stacjonarnych bądź w tych internetowych.
Gotowe zestawy są bardzo różnorodne, a to dlatego, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni prezent, taki jakiego szuka i potrzebuje.

Zestawy upominkowe mogą mieć przeróżne opakowania. Może to być elegancki kuferek, drewniany, bądź obity starannie ozdobnym materiałem. Również ozdobne metalowe puszki różnej wielkości dobrze się prezentują.  Sami możemy zdecydować jakiej wielkości zestaw upominkowy potrzebujemy, na jaki nas stać, jaki będzie odpowiedni do okazji. Kuferek jest wypełniony produktami spożywczymi, oraz specjalnym dekoracyjnym wypełnieniem, którego zadaniem jest zarówno ozdobienie kuferka, jak również ochrona zawartości przed stłuczeniem, bądź zgnieceniem.
Jak może być zwartość zestawu upominkowego?
Jeżeli decydujemy się na zakup gotowego zestawu w sprawdzonej firmie, mającej doświadczenie w kompletowaniu takich upominków, wówczas możemy mieć pewność, że wybrany przez nas prezent będzie zawierał wyłącznie produkty najlepszej jakości, wyszukane delikatesy, często niedostępne w tradycyjnych sklepach, a zamawiane i sprowadzane na specjalne zamówienie z zagranicy. Mogą to być lokalne, ekologiczne produkty spożywcze, bądź na przykład eko kosmetyki.
Kosz upominkowy te najwyższej jakości często składają się z najlepszej jakości alkoholu oraz słodyczy jako dodatku do niego.  Może to być na przykład szampan Moet&Chandon Imperial Brut do tego tabliczka ekskluzywnej czekolady przykładowo z kryształkami karmelu, a całość jeszcze uzupełniona sztabkami cremino classico oraz cremino deserowymi.
Inny zestaw to z kolei może być włoskie bądź hiszpańskie wino, na przykład Volunte Montepulciano lub Marques de Fuertigo, do tego belgijskie pralinki, wysokiej jakości kawa oraz herbata, przepyszna angielska konfitura z limonek z dodatkiem imbiru, ciasteczka w puszce, orzechy w karmelu. Wyjątkowym przysmakiem są również prażone ziarna kawy w czekoladzie. To wszystko oraz jeszcze więcej może wchodzić w skład zestawu upominkowego. Całość jest solidnie a zarazem  elegancko zapakowana w kuferek i odpowiednio przyozdobiona.

Jeżeli interesują nas takie zestawy upominkowe to warto wejść na stronę http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/zestawy-upominkowe-premium/. Tam właśnie znajdziemy te wszystkie wymienione przysmaki, oraz wiele innych. Zestawy różnią się od siebie zawartością jak również wielkością, tak aby każdy znalazł produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz